Informace pro studenty a školy

Pro studenty VŠ

Studentům vysokých škol nabízíme získání krátkodobé praxe při zpracování diplomové práce.

 

Pro studenty SOŠ a učňovských škol

Studentům středních odborných a učňovských škol pak nabízíme možnost realizace povinné praktické výuky. V naší společnosti se setkáte s nejmodernějšími technologiemi automobilového průmyslu, poznáte každodenní práci specialistů ve výrobě a budete mít šanci zdokonalit se v anglickém jazyce. Nejlepší pak mají možnost získat stipendium, absolventi mohou v naší společnosti získat i trvalé pracovní místo.

 

Pro zahraniční studenty partnerských VŠ

Stejně tak nabízíme studentům partnerských vysokých škol umístění jejich studentů ze zahraničí. Spolupráce s Universitou Palackého v Olomouci do naší společnosti přivedla již téměř desítku studentů z University v jihokorejském Busanu, kteří v České republice pobývali na dlouhodobé stáži. I v tomto případě nejlepší z nich našli u nás své první pracovní místo, možnost zahájit svou profesní dráhu, a  zároveň přispět svou přítomností k obohacujícímu mezinárodnímu pracovnímu prostředí firmy SUNGWOO HITECH s.r.o.

 

Pro zájemce o exkurze

V případě zájmu o exkurzi v našich provozech nás kontaktujte na info@swhitech.cz.

Každá žádost bude posuzována individuálně a musí obsahovat následující údaje: specifikaci žadatele o exkurzi, důvod, počet účastníků, věk návštěvníků, jména a pracovní pozice zodpovědných průvodců skupiny a předpokládaný požadovaný termín.

Skupina bude po celou dobu doprovázena zástupcem oddělení Bezpečnosti práce.

Všichni účastníci prohlídky musí použít přidělené osobní ochranné pracovní prostředky.

Vzhledem k typu provozu a zájmu o maximální bezpečnost všech návštěvníků není umožněn vstup dětem pod 15 let. Děkujeme za pochopení!