Podporujeme projekty z oblasti sportovního života

Vše | 2022

Praha opět hostila mezinárodní turnaj v deskové hře GO

16. 5. 2014

Pražský mezinárodní turnaj v GO patří mezi prestižní akce. Letošní, již 43. ročník, se zároveň po sedmé hrál jako “Korean Ambassador Cup”, kvalifikace českých hráčů na podzimní Korean Prime Minister Cup v Koreji.

O “Pohár Korejského velvyslance” s naší podporou!

9. 5. 2013

V reprezentativních prostorách Kongresového sálu Masarykovy koleje v Praze se 4. - 5. května 2013 konal již 42. ročník turnaje ve hře go o “Pohár Korejského velvyslance”, který byl zároveň po šesté kvalifikací českých hráčů na podzimní turnaj “Korean Prime Minister Cup” v Jižní Koreji.

Jsme partnerem Sportovního klubu Taekwondo WTF Frýdek-Místek! (Březen 2013)

12. 4. 2013

V letošním roce se skupina sportovních projektů podporovaných naší společností rozšířila o další zajímavou aktivitu. SUNGWOO HITECH s.r.o. se stala partnerem Sportovního klubu Taekwondo WTF Frýdek-Místek, který se věnuje tréninku dětí a mládeže již od 6 let.

41. pražský turnaj o pohár korejského velvyslance v deskové hře GO (Květen 2012)

10. 5. 2012

Pražský mezinárodní turnaj o pohár korejského velvyslance, který se konal 5 .- 6. května 2012, patří mezi vrcholné GO akce roku. Sponzorem projektu je společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. již pátým rokem. Jednou z hlavních součástí akce je kvalifikace českých hráčů na podzimní "Korean Prime Minister Cup" (KPMC) hraný v Koreji.

Pražský turnaj GO pod záštitou korejského ambasadora (Květen 2011)

9. 1. 2012

„Go“ (korejsky baduk) je nejstarší strategická desková hra na světě. Vznikla před více než 4000 lety v Číně, později se rozvíjela v Japonsku jako součást umění samurajů. Cílem hry s jednoduchými pravidly a obrovským množstvím kombinací je získání území a soupeřových kamenů. Go dnes hraje ve světě více než 60 milionů lidí. Čeští reprezentanti patří k evropské špičce.

SailingTeam SUNGWOO HITECH na návštěvě v Ostravě (2009)

10. 1. 2012

Reprezentační tým Jižní Koreje v plachtařském sportu, který je podporován naší mateřskou společností, se při své cestě na závody v plachtění na jihu Evropy, krátce zastavil na návštěvě také u nás v ostravském závodě. Reprezentační mužstvo strávilo většinu času v prostorách továrny zkoumáním postupů a dílů, z nichž se nakonec sestavuje celý automobilový skelet. 

Mistrovství světa ve sledge hokeji (Květen 2009)

11. 1. 2012

Mistrovství světa bylo pořádáno na základě Smlouvy o hostitelství mezi Mezinárodním paralympijským výborem a Českou sledge hokejovou asociací v zastoupení Výkonného organizačního výboru a to pod oficiálním názvem 2009 IPC ICE SLEDGE HOCKEY WORLD CHAMPIONSHIPS OSTRAVA CZECH REPUBLIC. Jednalo se o MS skupiny A s účastí 8 nejlepších sledge hokejových týmů z celého světa (USA, Kanada, Korea, Japonsko, Norsko, SRN, Itálie a ČR).


[1]
Zobrazeno 1-7 z 7