Kariéra

Od založení firmy v roce 1977 otevíráme domácí i globální trhy.

Díky více jak čtyřiceti letům snahy a inovací, jsme se stali nejen součástí historie výroby automobilových součástek, ale také jednou z nejlepších společností světa pro její výrobu.

Disponujeme globální sítí rozpínající se z Koreji přes Čínu do Indie a Evropy. Každá z divizí SUNGWOO HITECH po celém světě, má své vlastní pole působnosti. Našimi pilíři jsou inovativní strojírenská řešení a pevná firemní struktura.

Aktuální dění z naší ostravské pobočky můžete sledovat také na našich Facebookových stránkách fb.com/sungwoohitech

Zisk nemusí být naším jediným cílem. Věříme totiž, že jedině spokojený zaměstnanec může vyrábět efektivně a kvalitně. Za uplynulých téměř 20 let fungování naší firmy v ČR jsme se stali firmou, která si postupně získala důvěru svých zaměstnanců a klientů. I když jsme výrobní firma, najdete u nás bezpečné a čisté pracovní prostředí, zaměstnanci na pracovišti udržují zdravé vztahy s důrazem na vzájemný respekt.

Bez finanční odměny (bez peněz) by to nešlo, a tak se můžete těšit na motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci a její kvalitě, firma také nabízí zaměstnanecké benefity (tzv. cafeterie). Ambiciózní zaměstnanci uvítají nastavený systém pro další odborný, či kariérní růst.

Reference našich zaměstnanců

 • Anestis A. – Oddělení Řízení kvality
  Anestis A. – Oddělení Řízení kvality

  Ve společnosti SUNGWOO HITECH pracuji od jejího založení a po 12 letech mohu s uspokojením říci, že jsem zde získal množství odborných zkušeností, díky nimž mohu v současnosti vést vlastní tým a dále předávat znalosti nabyté v oboru řízení kvality.

 • Ing. Vojtěch T. – Oddělení Hot Stamping
  Ing. Vojtěch T. – Oddělení Hot Stamping

  Oceňuji zejména zdejší mezinárodní prostředí. Díky dalším plánům rozvoje výroby, případně i rozšíření našich poboček do dalších míst či zemí, se těším na další zkušenosti s kolegy z celého světa. Jsem součástí menšího týmu lidí, se kterými se cítím dobře, vím, že se na své kolegy mohu spolehnout a v případě mé nepřítomnosti mě plnohodnotně zastoupí.

 • Lukáš P. – Oddělení Řízení kvality
  Lukáš P. – Oddělení Řízení kvality

  Firma pro mě zajišťuje dobré pracovní zázemí. Jsem obklopený mladými cílevědomými lidmi, se kterými je radost pracovat.

 • Peter P. – Oddělení Řízení zásob
  Peter P. – Oddělení Řízení zásob

  Velmi mě baví náš kolektiv. V práci se díky němu cítím dobře, vzájemně si pomáháme, když je potřeba. Počet dnů dovolené mi s odpracovanými lety narostl o 5!

 • Darina K. – Operátorka oddělení Řízení zásob
  Darina K. – Operátorka oddělení Řízení zásob

  13. plat, jehož část dostanu na letní prázdniny a pak na vánoční dárky se vždy hodí. Oceňuji i nárůst počtu dnů dovolené.

 • Mgr. Michaela B. – Oddělení Vývoje a údržby nástrojů
  Mgr. Michaela B. – Oddělení Vývoje a údržby nástrojů

  Měla jsem možnost se díky firmě dostat k velmi zajímavým projektům, naučit se spoustu nových věcí. Práci mám velmi různorodou, není chvíle, kdy bych se nudila.

Volné pracovní pozice

Kontakt
Závod Ostrava - sídlo společnosti
SUNGWOO HITECH s.r.o.
Na Rovince 895
720 00 Ostrava – Hrabová
Česká republika
IČ 26869918
DIČ CZ26869918

Whistleblowing

Copyright © 2022 All Rights Reserved.