O nás

Vážení obchodní partneři!

Dovolte, abych vám poděkoval za zájem o spolupráci se společností SUNGWOO HITECH s.r.o. Naším cílem je být moderním, evropským, obchodním partnerem, který zároveň respektuje tradiční korejské hodnoty.

Pevně věříme, že pobočka SUNGWOO HITECH v České republice dokáže svým zákazníkům nabídnout vyspělá technologická řešení a zajistit vysoce kvalitní produkty, stejně jako mateřská společnost založená v Koreji již v roce 1977.

Věříme, že strategické rozhodnutí vedení společnosti usadit se ve středu Evropy, a to právě v Moravskoslezském kraji České republiky, přinese všem našim kientům nejen vyšší flexibilitu a kratší časy dodávek, ale také lepší dopravní dostupnost a obecně vyšší komfort spolupráce. Zároveň doufáme, že námi nově vytvořená pracovní místa budou významným přínosem kraji, který dlouhodobě strádá vysokou nezaměstnaností.

Ocenění společností Czech Invest “Investor roku 2005”, 1. místo v kategorii za největší ekonomický přínos ve výrobních investicích, je potvrzením, že námi nastoupená cesta byla zvolena správně.

Děkuji vám jménem celého týmu SUNGWOO HITECH s.r.o. za projevenou důvěru!

Kim Jin Ook
President & CEO

Kontakt
Závod Ostrava - sídlo společnosti
SUNGWOO HITECH s.r.o.
Na Rovince 895
720 00 Ostrava – Hrabová
Česká republika
IČ 26869918
DIČ CZ26869918

Whistleblowing

Copyright © 2022 All Rights Reserved.